«ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЯК ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГУ»

Українська асоціація прямого продажу спільно з Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні проводять 23 грудня 2011 р. унікальний захід – Форум практичних маркетингових знань, цілковито присвячений індустрії прямого продажу. Захід буде цікавим тим викладачам і студентам, які спеціалізуються у менеджменті, маркетингу, методах просування та збуту, а також маркетингових комунікацій, адже сфера прямого продажу є порівняно новим об'єктом для досліджень і їх узагальнень.

Форуми практичних знань  - це освітні заходи, під час яких студенти і викладачі мають змогу отримати практичні кейси від фахівців ключових бізнес-компаній відповідного сегменту українського ринку. Їх мета - озброїти викладачів і студентів прикладами успішного просування товарів (послуг) на українському ринку, що допомагає покращити викладання (вивчення) маркетингу задля набуття студентами  практичних навичок  

На Форумі буде представлено галузь прямого продажу, яка стабільно зростає у світовому масштабі. Його мета – сприяти більшій обізнаності щодо механізмів та засад роботи компаній та відповідно кращому задоволенню потреб споживачів, поширенню етичних стандартів у сфері прямого продажу в Україні.

Саме тут буде  можливість докладніше ознайомитися з особливостями прямого продажу на прикладах провідних компаній українського ринку, що використовують прямий продаж для просування товарів і послуг – „Ейвон Косметікс Юкрейн”, „Емвей Україна”, „Гербалайф Україна”, „Мері Кей (Україна) Лімітед”, „Оріфлейм Косметікс Україна”, „Фаберлік-Україна”, „Ну Скін Ентерпрайзес Україна”, „Таітіан Ноні Інтернешнл Україна”.

Групою викладачів розроблено програму навчального курсу "Прямий продаж" і нині готується навчальний посібник. Ці напрацювання також будуть презентовані під час форуму, і це була доброю оказією для тих викладачів, які зацікавлені у розробці й викладанні подібного курсу в своєму навчальному закладі, приєднатися до когорти однодумців.

Також приймаються тези для друку в матеріалах форуму. Цього разу вони мають бути присвячено виключено різним аспектам, дотичним до індустрії прямого продажу.

Зацікавлених викладачів і студентів прохання зголошуватися  до 10 грудня 2011 року за адресою – b2s@ceume.org.ua  , контактні телефони – (044) 248 7249, 248 7239, (050) 355 9510