СВІТОВУ ФЕДЕРАЦІЮ АСОЦІАЦІЙ ПРЯМОГО ПРОДАЖУ ОЧОЛИВ МАГНУС БРЕННСТРОМ
Світова федерація асоціацій прямого продажу (WFDSA), яка об'єднує понад 60 національних асоціацій прямого продажу, оголосила про обрання президента і генерального директора компанії Оріфлейм Магнуса Бреннстрома головою федерації. Він обійматиме цю посаду до 2020 року. Попередником Бреннстром був президент компанії Amway Даг Девос.
 
"Це честь і привілей для мене - служити індустрії на посаді голови Світової федерації асоціацій прямого продажу в цей чудовий час. Сьогодні, в еру інформаційних технологій, світ переживає серйозні трансформації, і я вірю, що індустрія прямого продажу і пов'язані з нею спільноти професіоналів, об'єднані спільними цілями, сьогодні важливі як ніколи - вони забезпечують розвиток підприємництва і пропозиції якісних товарів і послуг. Я з нетерпінням чекаю можливості примножити і розвинути багаторічний досвід моїх попередників, підвищувати стандарти глобальної індустрії прямого продажу", - говорить Магнус Бреннстром.
 
Раніше Бреннстром займав посаду віце-голови в WFSDA. У минулому він також обіймав посаду голови в SELDIA - Європейській асоціації прямого продажу. Голова Світової федерації представляє на глобальному рівні індустрію прямого продажу, в якій задіяно понад 107 мільйонів незалежних підприємців і обороти якої становлять 183 млрд доларів на рік (2016).
 
"Займати посаду голови WFSDA протягом останніх трьох років було честю для мене. Ми не досягли б наших цілей без міцного партнерства і підтримки від національних асоціацій прямого продажу по всьому світу, - каже Даг Девос. - Під керівництвом Магнуса Бреннстрома прямий продаж в надійних руках. Я ніколи не був такий оптимістичний і впевнений в майбутньому нашої індустрії".
 
Про Світову федерацію прямого продажу
 
Заснована в 1978 році. Це глобальна торгова асоціація індустрії прямого продажу, яка оцінюється в 182,6 мільярда доларів. Федерація об'єднує понад 60 національних асоціацій прямого продажу. Прямий продаж - це торгівля продуктами і послугами безпосередньо покупцям без використання постійних рітейлерів. Додаткова інформація: http://wfdsa.org