"ПРОБІГУ ПІД КАШТАНАМИ" - 25 РОКІВ

 

«Пробіг під каштанами» починався 25 років тому з 150 людей. Сьогодні це наймасштабніший в Україні спортивно-благодійний проект, який об'єднує тисячі українців – з такою підтримкою за весь цей час назбиралось тисячі щасливих історій одужання дітей Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві, які без вашої участі були б просто неможливі.

За 8 попередніх років участі команди NUTRILITE від компанії Amway, генерального партнера «Пробігу під каштанами» з 2013 року, 43 900 осіб стали її учасниками – тільки уявіть собі, це ж ціле місто! Разом було зібрано понад 1 млн 789 тис. гривень – майже половину загальної суми, зібраної за весь час проведення Пробігу (понад 4 млн гривень).

Хочете приєднатися до благодійного Пробігу та зробити свій внесок у шанс на щасливе життя маленьких пацієнтів Центру? Тоді купуйте реєстраційний набір «Учасник команди NUTRILITE – 2017» (артикул 200412) – для себе і для всіх своїх друзів і родичів.

Реєструйтеся на Пробіг і виходьте на старт заради вашого власного здоров'я, а також заради дітей, які потребують вашої підтримки.

https://youtu.be/ncWSLXLxH0g

Приєднуйтесь до команди NUTRILITE – разом допоможемо дітям пройти їх шлях до здоров'я!

Побачимося 28 травня на Михайлівській площі в Києві!