«ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ 2016»: ІНІЦІАТИВА, ЯКА РЯТУЄ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

 

Компанія Amway вже восьмий рік поспіль бере участь у«Пробігу під каштанами», оскільки ідея проекту співзвучна з основними принципами ведення бізнесу компанії: співробітники та Незалежні підприємці Amway бачать можливості для успішного розвитку бізнесу тільки за умови надання системної підтримки тим людям, хто потребує допомоги і прагне робити життя оточуючих кращим. 

Кожен здатний своєю участю зробити внесок у загальне благо. Саме тому для благодійного Пробігу так важливо об'єднати зусилля якомога більшої кількості людей. Чим більше учасників збере ініціатива, тим вагоміше буде допомога маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології. За 7 років участі в Пробігу команди NUTRILITE загальна кількість її учасників склала близько 41 тис. чоловік. Завдяки їх активній життєвій позиції було зібрано 1 млн. 514 тис. грн., які поповнили загальну скарбничку проекту і були спрямовані на придбання сучасного високовартісного обладнання для лікування дітей із захворюваннями серця: апарату «Штучне серце» (2010) і контрапульсатора (2013), а також електрокотлів для автономного теплозабезпечення (2014) і обладнання спеціальної пральні та вантажного ліфту для підйому лежачих хворих.

«Добрі діяння дозволяють по-справжньому відчути свій зв'язок з оточуючими і наповнюють наше життя світлом, радістю та любов'ю. Це відчуває на собі кожен учасник «Пробігу під каштанами». Робити добрі справи – це звичка, яку спочатку ви розвиваєте в собі свідомо. Згодом вона стає здоровою частиною вашого життя», – коментує Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ« Емвей Україна».

У 2016 році «Пробіг під каштанами» відбудеться 29 травня на Михайлівській площі у Києві (старт о 10:00). Компанію «Емвей Україна» представить традиційно одна з найчисельніших команд Пробігу–команда NUTRILITE, яка досягає значних результатів, в тому числі завдяки вітамінам та дієтичним добавкам NUTRILITE, які допомагають компенсувати недостачу поживних речовин, потрібних нам щодня. 

З вітамінами, мінералами тадієтичними добавками NUTRILITE ваш старт на Пробігу буде бадьорим, а забіг протягом всієї дистанції - енергійним.

Приєднуйтесь до благодійної ініціативи «Пробігу під каштанами 2016», щоб дати шанс дітям із вадами серця на повноцінне життя.

Про NUTRILITE™

NUTRILITE від Amway – світовийбренд №1 з продажу вітамінів та дієтичних добавок. Спираючись на наукові дослідження протягом більше 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насіння – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії тапідвищити ефективність і безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний у світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає та обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у США, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки використовують гравці ФК «Мілан».

NUTRILITE об'єднує любителів спорту в усьому світі укоманду NUTRILITE. В Україні команда NUTRILITE – постійнийучасник проекту «Пробіг під каштанами».

*Джерело: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.