«ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ 2014»
7 вересня на Михайлівській площі в Києві зібралися не просто любителі здорового способу життя, але небайдужі люди, які вміють допомагати. Близько 7 тисяч осіб взяли участь у традиційному «Пробігу під каштанами 2014». Організатором події виступив БФ «Пробіг під каштанами» за підтримки генерального партнера, компанії «Емвей Україна». 
 
Вітаємо від усієї душі Івана Замігу, учасника команди Nutrilite, який став першим в «Забігу Мужніх». «Пробіг під каштанами» - це більше, ніж спорт. Всі зібрані на заході кошти йдуть на підтримку дітей з проблемами серця. Саме тому всі, хто вийшов на старт, - вже переможці. Вагомий вклад у загальну скарбничку принесла команда NUTRILITE від Amway - 3039 учасників, найчисленніша група на пробігу. 
 
Втім, участю в забігу підтримка «Емвей Україна» не обмежилася. Компанія також зробила благодійний внесок за команду колишніх маленьких пацієнтів Центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 
 
Крім того, представники компанії провели акцію на підтримку глобальної ініціативи The Power of 5 («Сила п'яти»), покликану допомогти у вирішенні проблеми дитячого недоїдання у світі. Під час пробігу в спеціальній зоні учасники київської акції могли залишати відбитки долоньок, які волонтери збирають по всьому світу. Всього було зібрано понад 1500 відбитків, за кожен з них компанія жертвує в організацію CARE, глобальному партнеру в боротьбі з дитячим недоїданням і неповноцінним харчуванням.