НЕЗАБУТНЄ ЛІТО В «СКАУТВІЛЛІ»
40 дітлахів, які успішно пройшли всі етапи річної програми «Комунікація - шлях до успіху», провели 14 незабутніх днів у скаутському таборі «Скаутвілль», пише журнал "Единственная". Діти відпочивали в облаштованому лісовому містечку неподалік від Переяслав-Хмельницького (80 км від Києва). Відпочинок у таборі сприяв оздоровленню вихованців шкіл-інтернатів, підвищенню рівня злагодженості та мобільності роботи в команді. 
 
Літню зміну допомогла організувати компанія «Тієнс Україна». 
 
Генеральний директор компанії «Тієнс Україна» пан Ян У, а також дистриб'ютори компанії та її співробітники організували для дітей «День Здоров'я» в «Скаутвіллі». 
 
Дистриб'ютор компанії «Тієнс Україна» Людмила Власова розповіла хлопцям, як важливо берегти своє здоров'я з ранніх років, правильно і збалансовано харчуватися, займатися спортом, дбати про свій емоційний і душевний стан. 
 
Вона знайомила школярів з китайською філософією здоров'я. Діти брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, проявили свою ерудицію у вікторині. 
 
Переможців нагородили футболками «Тяньши». А ще дітям подарували спортивний інвентар: футбольні та волейбольні м'ячі, обручі, скакалки, дартс, фрісбі, бадмінтон. 
 
Влаштували для дітей солодкий стіл.Генеральний директор «Тієнс Україна» пан Ян У підтримав дітей словами: «Ви не одні в цьому світі, з вами завжди будуть добрі люди! Зростайте сильними, витривалими, і нехай у ваших серцях буде тільки доброта і чуйність!»