ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ПРИЩЕПЛЮЄТЬСЯ ЗМАЛКУ
Компанія «Емвей Україна» підтримує навчання дітей фінансовій грамотності. Практичний посібник «Як організувати дитячий бізнес-табір або серію тренінгів», виданий за сприяння компанії, став черговим етапом довгострокового соціального освітнього проекту «Школа фінансової грамотності та підприємництва», націленого на дітей і підлітків.
 
Автори видання - Сергій Біденко та Ірина Золотаревич - вже не перший рік займаються навчанням підростаючого покоління фінансовій грамотності та підприємництву в рамках проекту бізнес-школи «Дітки-Монетки» та Асоціації нової економічної освіти. У новій книзі автори діляться особистим досвідом і практичними рекомендаціями, що допомагають читачам самостійно організувати подібні заходи, коректно скласти бюджет проекту. У книзі наводяться методичні рекомендації, приклади договору та анкети дитини.
Для компанії «Емвей Україна» подібний проект має особливе значення, адже вона традиційно прагне підтримувати будь-які підприємницькі ініціативи. У всіх країнах своєї присутності Amway дає можливість людям почати свій бізнес, не роблячи великих стартових інвестицій. Єдиними умовами успіху є цілеспрямованість і розуміння підприємницьких основ.
 
«Нам було дуже цікаво підтримати проект, що дає настільки важливий практичний досвід молоді. «Школа фінансової грамотності та підприємництва» дозволяє підростаючому поколінню розібратися в основах фінансової грамотності та розвивати підприємницьке мислення, - коментує Томаш Мурас, генеральний директор «Емвей Україна». - Подібні проекти допомагають формувати майбутнє бізнес-співтовариство країни, роблять підприємців більш усвідомленими, відповідальними, самостійними. І нам приємно, що дедалі більша кількість Незалежних підприємців Amway втягується в цю ініціативу».
 
«Ми раді можливості розвивати співробітництво з компанією «Емвей Україна». У попередні роки реалізовані спільні успішні проекти з випуску методичних та освітніх матеріалів шкільного курсу «Фінансове виховання» , а також проведено навчання вчителів та волонтерів. У результаті більше 10 000 дітей і підлітків з усіх регіонів України отримали корисні життєві навички і знання» , - коментує Сергій Біденко, один з лідерів «Школи фінансової грамотності та підприємництва». - Новий етап проекту - це можливість залучити ще більше активних і заповзятливих людей у розвиток нового покоління наших співгромадян».
 
Варто відзначити , що в книзі «Як організувати дитячий бізнес-табір або серію тренінгів» наводиться короткий огляд глобального дослідження Amway, присвяченого відношенню до підприємництва в 24 країнах світу. Один з найбільш позитивних результатів даного дослідження - зростання позитивного ставлення до самозайнятості серед українців (76% в 2013 у порівнянні з 72% в 2012 р.).
 
Про реалізацію проекту в 2014 році
 
Книга «Як організувати дитячий бізнес-табір або серію тренінгів» орієнтована на ініціативних і заповзятливих людей, зацікавлених у розвитку майбутніх успішних поколінь. З її допомогою вони зможуть створити власні локальні тематичні клуби та бізнес-школи для навчання дітей і підлітків основам фінансової грамотності та підприємництва.
 
Приємним бонусом для зареєстрованих учасників проекту «Школа фінансової грамотності та підприємництва» у разі придбання книги стане право на консультаційну підтримку авторів книги, що допоможе швидше адаптувати отриману інформацію до локальних можливостей.
 
Замовити книгу «Як організувати дитячий бізнес -табір або серію тренінгів» та зареєструватися для участі в соціальному освітньому проекті «Школа фінансової грамотності та підприємництва» можна на сайті http://www.thebook.detki-monetki.biz/