ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ТІЄНС УКРАЇНА»


 

У середині квітня відбулося святкування річниці роботи компанії "Тяньши" в Україні: 11 квітня була організована акція на вулицях міст країни "Святкуємо разом!", а 12 квітня - "Свято здоров'я разом з "Тяньши". 

12 квітня у представництві компанії зібралися дистриб'ютори, працівники, колеги з партнерських організацій, і за розвитком подій могли стежити онлайн більше 30 представництв компанії по всій Україні.

Генеральний директор "Тієнс Україна" Ян У відзначив досягнення "Тієнс" і підкреслив, що він вірить в успіх всієї команди.

Серед гостей "Тієнс" були заступник начальника Державної податкової інспекції в Оболонському районі м. Києва Ірина Ємельянова, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу Надія Бедричук, представники благодійного фонду "Единственная", з яким "Тієнс" вже два роки допомагає сиротам, Олена Вітер і Юлія Петрина, завідуюча лабораторією Київського кардіологічного дитячого центру, благодійна акція з яким пройшла в березні цього року, Алла Саламатіна. Гості відзначали, що компанія чесно веде бізнес, справно сплачує податки і не байдужа до соціальних бід суспільства.