ОБРАНИЙ НОВИЙ ГОЛОВА РАДИ ДИРЕКТОРІВ АСОЦІАЦІЇ

Рада директорів УАПП обрала нового Голову: ним став генеральний директор ТОВ "Емвей Україна" Томаш Мурас .
 
За плечима Томаша 20-річний досвід роботи на вищих керівних посадах, в тому числі 18 років - в міжнародній компанії прямих продажів у країнах Центральної та Східної Європи та СНД. Протягом останніх двох років - до призначення в ТОВ «Емвей Україна» - Томаш входив до Ради директорів і очолював відділ продажів компанії Provimi Polska, світового лідера в сфері торгівлі та виробництва кормів для тварин, відповідаючи за ринки Польщі та України.
 
Томаш – людина многогранна, з різноманітними захопленнями: слухає рок і захоплюється квантовою фізикою, нумізматикою і астрономією. «Все просто: квантова фізика пояснює все те, що знаходиться навколо нас, в тому числі, з чого ми зроблені. І не тільки квантова фізика, але ще й астрономія. Ще я захоплююся історією, що пов'язано з ще одним моїм хобі - нумізматикою. Особливо добре орієнтуюся в епосі династії Габсбургів. Я колекціоную речі і монети ХVI - ХVII століть. Взагалі я жартома називаю себе «людиною Ренесансу», – сміється Томаш. У вільний час він грає на гітарі, співає пісні, плаває, їздить на велосипеді, грає з сином в настільний теніс або слухає рок. «Мій стиль - це чистий рок. Улюблені групи – команди Nightwish з Фінляндії і Gamma Ray з Німеччини», – говорить Томаш.
 
Улюблена фраза Томаша: «У реактивному літаку немає дзеркал заднього виду. Якщо ви, ваш бізнес рухаєтесь вперед значно швидше інших, то немає сенсу озиратися назад. Нехай інші дивляться на те, що ви робите, а не ви озираєтесь на те, що роблять інші».